Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas:

Skolų išieškojimas

Skolų išieškojime vadovaujamės business to business principu, dirbame tik su verslo klientais ir tik su skolomis, kurių suma viršija 2000 eurų. Su fizinių asmenų skolomis dirbame tik tada, kai skola yra didesnė nei 5000 eurų. Su kiekvieno kliento byla dirbame atsakingai, ieškome jo bylos pobūdžiui būdingo specializuoto sprendimo būdo.

Superkame skolas, kai debitorius yra tik juridinis asmuo ir tik tada, kai jis atitinka vidaus taisyklėse numatytas nuostatas.

Skolas išieškome: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Anglijoje, Olandijoje, Australijoje, Ukrainoje, Makedonijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Turkijoje, Pietų Amerijoje, Izraelyje, Slovėnijoje, Rumunijoje, Kipre, Vokietijoje, Suomijoje, Švecarijoje, Prancūzijoje. Šiose byloje taip pat vykdome bankroto procesus, įvairaus pobūdžio teisminius ginčus, nesusiijusius su skolos išieškojimais.

Turime įdirbį specializuojantis:

-  sukčiavimo, turto pasisavinimo, išvaistymo, skolininko nesąžiningumo atvejais;

-  įmonės veiklos perkėlimo („fenikso sindromo“);

-  tyčinio bankroto;

-  antstolio veiklos neteisėtumo nustatymo bylose.

Teisininkai specializuojasi mokestinėse, civlinėse ir baudžiamosiose bylose. Atstovausime Jus visų instancijų teismuose, ikiteisminio tyrimo institucijoje.