Užklausos forma
Captcha Image Reload image challenge


Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas:

Apie mus

“TEISĖS TARNAI“ – tai sparčiai augantis ir teisinių paslaugų rinkoje pripažinimą jau pelnęs prekės ženklas, vienijantis specializuotas teisines paslaugas teikiančius teisininkus. Teisininkai visada gilinasi ne tik į teisinę, bet ir į kliento verslo sritį tam, kad galėtų profesionaliai išspręsti kilusius ginčus. Jūsų patogumui pasirinktas teisininkas teisines paslaugas teikia lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis. Teisininkai atstovaujantys prekės ženklą “TEISĖS TARNAI” išsiskiria rinkoje tuo, kad visada gilinasi ne tik į teisinę, bet ir į kliento verslo sritį tam, kad galėtų profesionaliai išspręsti kilusius ginčus ar užskirsti jiems kelią.

Publikacija lrytas.lt

Lrytas.lt “ Svarstote, kokį naują butą pirkti? Išsiaiškinkite, kas jį statė.”

Renkantis būstą teisininkai ragina pasidomėti ne tik jo vieta, dydžiu bei deklaruojama kokybe, bet ir pačiais statytojais, jų patikimumu. Ypač atidžiai verta skaityti sutartis, kad vėliau netektų gintis teismuose. Mat kai vėl pradėta butus pirkti "iš brėžinių", vis daugėja apgautų žmonių. Į ką reikia atkreipti dėmesį sudarant pirkimo sutartis? Kaip nepakliūti į nesąžiningų statytojų pinkles?

Visą publikaciją galite skaityti www.lrytas.lt paspaudę nuorodą čia.

Bylos

Apgynė Vokietijos koncerno interesus baudžiamojoje byloje

Kreipėsi Vokietijos koncernas su prašymu atstovauti Mokesčių inspekcijoje bei baudžiamojoje byloje nustatant buhalterės aplaidumą dėl netinkamo buhalterinės apskaitos vedimo 4 metus. Atstovaujant ikiteisminiame tyime, paaiškėjo, kad buvo sulaikyti kroviniai Lietuvos Respublikos muitinėje dėl prekių pripažinimo akcizinėmis. Pasitelkiant finansų auditą įrodė, kad dėl netinkamos buhalterinės apskaitos vedimo Vokietijos įmonės vadovas neatsako, baudžiamoji byla baigta baudžiamuoju įsakymu pritaikius atsakomybę buhalterei.

Publikacija Delfi.lt

Delfi.lt BANKROTO PRIPAŽINIMAS TYČINIU: KAIP TOLI EISIME?

Tyčinis bankrotas suprantamas kaip įmonės privertimas tyčia bankrutuoti. Kaip pasireiškia tyčia ir koks yra tas sąmoningai blogas įmonės valdymas, vertinama individualiai. Dar 2013 m. spalio 1 d. įsigaliojus ĮBĮ pataisoms, kuriomis buvo įtvirtinti tyčinio bankroto požymiai ir prezumpcijos, stipriai padidėjo įmonių, kurių bankrotas buvo pripažintas tyčiniu, skaičius.

Visą straipsnį , galite perskaityti www.delfi.lt paspaudę čia.

Kontaktai

  • “TEISĖS TARNAI”, S. Žukausko g. 25, 1 aukštas, Š. Miestelis, Vilnius
  • Tel.: +370 520 32840, 
  • El.p.: info@teisestarnai.lt